basket2019
Πρωταθλητής αναδείχτηκε το 3ο ΓΕΛ Καρδίτσας στο τελικό του σχολικού πρωταθλήματος καλαθοσφαίρισης αγοριών απέναντι στο ΓΕΛ Παλαμά με σκορ 49-30.
Η σύνθεση της ομάδας ήταν Καραγιάννης, Βασιλείου, Μανώλης, Ντενησιώτης, Αποστολίδης, Χαντζόπουλος, Σχορετσιανίτης, Καρκαλέτσης, Μπαλατσούκας, Σχοινάς, Παπαστάθης, Καλαμπαλίκης και Παππάς Σπύρος (γυμναστής και προπονητής της ομάδας).
Ο Διευθυντής, ο σύλλογος διδασκόντων και οι μαθητές του 3ου ΓΕΛ συγχαίρουν την ομάδα και της εύχονται καλή συνέχεια.

Περισσότερα στο karditsalive