25η Μαρτίου 2019

Την Παρασκευή 22 Μαρτίου 2019 στην Αίθουσα Εκδηλώσεων του 3ου Γενικού Λυκείου Καρδίτσας πραγματοποιήθηκε εκδήλωση για τον επετειακό εορτασμό της 25ης Μαρτίου 1821. Η μαθήτρια της Α΄ τάξης Δέσποινα Νικολακάκου φωτογράφισε τη σχολική γιορτή και αποτύπωσε με τον φακό της χαρακτηριστικές στιγμές αυτής. Συγχαρητήρια στη Δέσποινα για την καλλιτεχνική της ματιά! Αποδεικνύει ότι: «Δεν τραβάς απλά μια φωτογραφία, τη δημιουργείς». Της ευχόμαστε να συνεχίσει να ασχολείται με την τέχνη της φωτογραφίας με την ίδια δημιουργική ματιά και μελλοντικά!