Γιορτή αποφοίτων στου σχολικού έτους 2014-2015

Giorti apofoitwn201511

Τη Δευτέρα 22 Ιουνίου 2015 στον προαύλιο χώρο του 3ο ΓΕΛ πραγματοποιήθηκε η τελετή αποφοίτησης των μαθητών της Γ Λυκείου.
Σε κλίμα συγκίνησης γονείς καθηγητές, φίλοι και συμμαθητές αποχαιρέτησαν τους αποφοίτους .
Χαιρετισμό απηύθυνε η Διευθύντρια του σχολείου κ. Κάμπα Σπυριδούλα και η πρόεδρος του Συλλόγου γονέων και κηδεμόνων κ. Κουκουρίκου Λαμπρινή.
Ακολούθησε μουσικό πρόγραμμα από μουσικά σχήματα των μαθητών του σχολείου και μαθητών φίλων άλλων σχολείων.

Η διεύθυνση του σχολείου και ο σύλλογος καθηγητών ευχαριστεί τους μαθητές, τους μαθητές των μουσικών σχημάτων τους γονείς και τον σύλλογο γονέων και κηδεμόνων για την προσφορά τους και την συμπαράσταση στην διοργάνωση της εκδήλωσης.
Στην εκδήλωση έλαβαν μέρος διάφορα μουσικά σχήματα όπως:
ROCK μπαλάντες - Τραγούδι: Τσάβαλου Εβελίνα, κιθάρα: Τουλάκης Βασίλης.
Έντεχνα, τραγούδι: Δανιήλ Δέσποινα και Μακρυγιάννης Τηλέμαχος , κιθάρα: Εκίζογλου Παύλος και Παλαπέλας Ηλίας, ντραμς: Ράγιας Σταύρος και μπάσο: Τρούκης Ανδρόνικος .
Λαϊκό Πρόγραμμα: βιολί - τραγούδι Καραμέτος Φραγκίσκος, αρμόνιο: Καραμέτος Ηλίας, κιθάρα: Κρομμύδας Παναγιώτης, μπουζούκι Χαντζιάρας Στέφανος και Νιαβής Γιώργος , ντραμς Παλαπέλας Ηλίας.