auth
Η πενθήμερη εκδήλωση επαγγελματικού προσανατολισμού, με θέμα «Οι Σπουδές στο Αριστοτέλειο Πανεπιστήμιο», διοργανώνεται και φέτος για δέκατη τέταρτη χρονιά από το Γραφείο Διασύνδεσης, Σπουδών και Σταδιοδρομίας του Αριστοτέλειου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης σε συνεργασία με τα Κέντρα Εκπαιδευτικής & Συμβουλευτικής Υποστήριξης (ΚΕΣΥ) της Περιφερειακής Διεύθυνσης Α/θμιας και Β/θμιας Εκπαίδευσης Κεντρικής Μακεδονίας.
Η φετινή εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί διαδικτυακά καθημερινά από την 1η έως τις 5 Φεβρουαρίου 2021, από τις 09.00 έως τις 14.00.

Για να δείτε για την σχολή που σας ενδιαφέρει δείτε το  Πρόγραμμα

Περισσότερες πληροφορίες πατήστε εδώ

Sep4ulogo4

Πληροφορίες για τις σχολές του Μηχανογραφικού 2019 και τα επαγγέλματα επισκεφθείτε τον σύνδεσμο εδώ.

mysep

Αναζήτηση Σχολών